ترک اعتیاد در منزل با دکتر (بهترین و سریعترین روش)

اگر تصمیم جدی گرفته اید که فرد بیمار در منزل ترک کند میتوانید همین حالا با لمس این شماره با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۳۴۹۹۸۶۰

موسسه راهی به سوی نور به خانواده ها جهت ترک اعتیاد عزیزانشان، خدمات ترک اعتیاد در منزل ارائه میدهد.

ترک اعتیاد در منزل با دکتر متخصص و کادر پزشکی باتجربه

خدمات ترک اعتیاد در خانه فقط برای تهران امکان پذیر است.

این حقیقت را باید پذیرفت که ترک اعتیاد فوری در منزل امکان پذیر نیست و ترک خودسرانه اعتیاد در منزل ممکن است نتیجه مطلوبی در بر نداشته باشد و باعث آسیب روحی و جسمی بیشتر به فرد معتاد شود.

بهترین و سریعترین روش ترک اعتیاد در منزل

موسسه راهی به سوی نور در این روش سعی میکند به شما کمک کند تا فرد بیمار بدون درد و خماری بهترین نتیجه را بگیرد. با استفاده از مشاوره و همکاری با یک تیم منسجم و با تجربه می توان اعتیاد را به راحتی در منزل ترک کرد.

خدمات ترک اعتیاد در منزل:

 • اعزام تیم پزشکی (دکتر برای ترک اعتیاد در منزل)
 • مددکار باتجربه و دلسوز
 • مشاوره به خانواده و فرد معتاد
 • انجام تست های پزشکی لازم

همچنین لازم به ذکر است که فراهم کردن محیط آرام و بدون استرس توسط خانواده برای فرد بیمار در منزل بسیار اهمیت دارد؛ از این رو باید نهایت همکاری صورت بگیرد. در مورد خدمات ترک اعتیاد در منزل اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

آدرس: تهران، خیابان مظفری نیا (سراج)، بین سی متری اول و سی متری دوم، خیابان بقایی، کوچه مجاهد ۲، پلاک ۱۳

۴ – ۰۲۱-۷۷۱۸۱۶۷۲

۸ – ۰۲۱-۷۷۴۵۸۴۴۷

فوری: ۰۹۱۲۳۴۹۹۸۶۰

پادکست روش ترک اعتیاد در خانه

برای شنیدن محتوای این صفحه در مورد روش های مختلف ترک اعتیاد در خانه به پادکست زیر گوش کنید:

در صورتی که به دنبال روش گیاهی ترک اعتیاد در منزل هستید، در ادامه فرمول های جادویی و البته نتیجه بخشی را به شما معرفی خواهیم کرد، که می‌توانند مشکلات احتمالی فردی که قصد ترک را دارد با سرعت بیشتری حل کند.

در یکی از گزارش‌های مندرج در یکی از منابع رسمی گفته شده است که تا سال ۱۴۰۴، بیش از نوزده میلیون نفر معتاد در کشور خواهیم داشت. اما به‌هرحال اگر قصد جلوگیری این اپیدمی را داشته باشیم، قدم اول برای ترک اعتیاد این است که از یک درمان و یک‌ روند متداول و با کم‌ترین سطح دردسر و مشکلات و عوارض استفاده شود.

بهترین و سریعترین روش ترک اعتیاد در منزل با داروهای گیاهی

درصورتی‌که به دنبال روش گیاهی ترک اعتیاد با نتیجه واقعی و سرعت بالا هستید، معمولاً دم‌دستی‌ترین چیزها، می‌توانند گزینه‌هایی عالی باشند. البته درصورتی‌که با آن‌ها آشنایی داشته باشید.

در درجه اول و به جهت درمان سنتی و گیاهی ترک اعتیاد، لازم است که بدن را با مواد طبع گرم، گرم کرد.

 • انگور
 • خرما
 • موز
 • آب سیب

بهترین گزینه‌ها خواهند بود.

درمان و روش گیاهی ترک اعتیاد در خانه

اعتیاد به‌ نوعی سودا به‌حساب می‌آید، استفاده از موادی مانند تریاک، موجب گرم و خشک‌شدن خون می‌شود. استفاده از روش گیاهی ترک اعتیاد معمولاً نتیجه‌ای سازگار با تمامی مکانیزم‌های بدن را خواهد داشت.

طب سنتی برای ترک مواد مخدر

شیشه با سرعت بیشتری می‌تواند موجب خشک‌کردن خون شود. پس از آن کراک، موجب ناپیوستگی سلولی می‌شود و سطح بالاتری از حالت خشکی را در بدن انسان ایجاد می‌گردد. به همین دلیل است که پس از مصرف کراک، علائم آن نیز به‌ سرعت در فرد دیده میشود و بهتر است به کمپ ترک اعتیاد مراجعه کند. 

اعتیاد تلفات قابل‌توجهی بر منابع فیزیکی بدن شما وارد می‌کند و این تلفات می‌تواند باعث ایجاد احساس ناخوشایندی در شما شود و ممکن است در طول دوره بهبودی، هوس‌های جدی ایجاد کند. سم زدایی بدن از مواد مخدر توسط برخی گیاهان مفید به رژیم غذایی یا روش گیاهی ترک اعتیاد ممکن است به بازیابی تعادل بدن شما کمک کند.

سرکنگبین برای ترک اعتیاد

سرکنگبین نقش ویژه‌ای در ترک اعتیاد دارد و یکی از داروهای پرکاربرد در طب سنتی به‌حساب می‌آید. در واقع آن را یک ترکیب سرکه از سیب و انگور و انگبین یا همان عسل طبیعی می‌دانند. درصورتی‌که شخص به دنبال روشی برای کنترل سوخت‌وساز و همین‌طور جایگزینی انرژی و حس مواد مخدر باشد، می‌تواند از آن بهره بگیرد.

داروی گیاهی و سنتی برای ترک اعتیاد

این ماده صد البته برای رفع تشنگی و ایجاد سردی در بدن برای رهایی از اخلاط و پاکسازی رگ‌ها، بهترین گزینه پیش و رو است. چهار تا شش لیوان از این گیاه، می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای روی افرادی داشته باشد که قصد ترک اعتیاد در منزل با مواد طبیعی و گیاهی را دارند.

به‌محض این که پس از درمان با روش سنتی و گیاهی ترک اعتیاد انجام شد، میزان سودای خون کاهش‌یافته و البته که حالت کبودی و سیاهی لب نیز برطرف می‌گردد. شخص به‌مرور از مصرف مواد مخدر فاصله گرفته و نسبت به آن بی‌علاقه می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: آیا ترک اعتیاد بدون دارو، درد و خماری ممکن است

حجامت و درمان اعتیاد در خانه

در این وضعیت می‌توان مقدار مصرف را به‌مرور کم‌تر کرد؛ به‌ تدریج می‌توان آن را نصف، یک‌ چهارم و سپس به صفر رساند. در این شرایط امکان ترک مواد مخدر در خانه به‌سرعت، بدون مشکل یا بدون استفاده از داروهای شیمیایی و تزریقی وجود خواهد داشت. این کار باید در صدر لیست و روند شروع روش گیاهی ترک اعتیاد در منزل، حجامت عام در دو مرحله و حجامت ساکرال یک مرحله، باید انجام گردد.

فاصله حجامت عام و ساکرال دو هفته خواهد بود. حجامت سر نیز با یک مرحله می‌تواند نتیجه خوبی برای این افراد داشته باشد؛ زمانی که حجامت سر انجام می‌شود، فرد دارای اعتیاد، علاقه خود را به مواد مخدر از دست می‌دهد.

درمان اعتیاد با حجامت ساکرال به معنای استفاده از تکنیک بادکشی در گودی کمر است. البته لازم است که این پروسه حتماً توسط یک شخص باتجربه انجام گردد.

مبنای ترک اعتیاد نیز این خواهد بود که فرد نسبت به مصرف مواد مخدر بی‌علاقه شود؛ در واقع چنین روندی را می‌توان درمان کامل اعتیاد دانست. استفاده از روش سنتی ترک اعتیاد در خانه نیز، چنین نتیجه‌ای را به ارمغان خواهد آورد.

اگر فرد بتواند در این شرایط، ورزش منجر به تعریق انجام دهد، نتیجه به‌مراتب بهتری خواهد گرفت. سرکنگبین باید مدام و به روش‌های مختلف به شخص معتاد خورانده شود. البته که عموماً روش درمانی همین خواهد بود. شربت عسل و آبلیمو هم قدرت خوبی به فرد معتاد خواهد داد و هم علاقه آن‌ها را به‌مراتب کاهش خواهد داد.

داروها و مکمل‌های گیاهی برای درمان اعتیاد در منزل

بخشی از بهبودی، توانایی مقابله با استرس با استفاده از مکانیسم‌های سالم به‌ جای مصرف مواد است.

داروی گیاهی سرکنگبین برای ترک اعتیاد

وابستگی به مواد مخدر یا الکل بدن شما را به‌ شدت از تعادل خارج می‌کند، و بازگرداندن این تعادل در دورانی می‌تواند فرایندی ناراحت‌کننده باشد. همان‌طور که از اتکای خود به یک ماده خاص دور می‌شوید، احتمالاً همچنان هوس آن را تجربه خواهید کرد. زیرا بدنتان به‌آرامی دوباره تنظیم می‌شود. با این‌حال، افزودن یا افزایش مصرف برخی ویتامین‌ها و مواد مغذی می‌تواند به کاهش هوس مصرف مواد و بازیابی سلامتی شما کمک کند.

هر دو روش سنتی و مدرن طب، انواع گیاهان را به عنوان دارای خواص مفید برای غلبه بر اعتیاد شناسایی می‌کنند. بسیاری از اینها را می‌توان در فروشگاه‌های مواد غذایی بهداشتی یا تره‌بار محلی خریداری کرد و می‌تواند در کاهش هوس، بازیابی سلامت اندام‌ها یا مدیریت علائم ترک مؤثر باشد.

گیاهان مفید می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

 • خار مریم
 • شیرین بیان
 • فلفل هندی
 • قاصدک
 • مخمر سنت جان
 • گل شور
 • مهر طلایی
 • جینسینگ
 • ویتامین‌ها و مواد مغذی

مواد معدنی مفید برای ترک مواد مخدر

اعتیاد، بدن شما را از مواد مغذی کلیدی مورد نیاز برای حمایت از عملکرد سالم اندام‌ها، خلق‌وخوی مثبت و انرژی کافی برای گذراندن روزهایتان تخلیه می‌کند. افزودن آگاهانه این مواد معدنی و مکمل‌ها می‌تواند دنیایی از تغییرات را در بهبودی و سلامت طولانی‌مدت شما ایجاد کند. ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد مغذی کلیدی عبارت‌اند از:

 • ویتامین B: اغلب در زمان اعتیاد کاهش می‌یابد، این ویتامین به بهبود عملکرد مغز و حافظه کمک می‌کند، به خواب کمک می‌کند، اضطراب را کاهش می‌دهد و به هضم غذا کمک می‌کند.
 • اسیدهای آمینه: مصرف مکمل‌های آمینواسید می‌تواند به بازیابی مواد شیمیایی مغز و کاهش هوس کمک کند.
 • روی: به بهبود عملکرد مغز، کبد و سیستم ایمنی کمک می‌کند
 • آهن: بروز سردرد، کم‌ انرژی بودن و افسردگی را کاهش می‌دهد
 • کلسیم و منیزیم: به تقویت خلق‌وخو، بهبود عملکرد اعصاب و ارتقای سلامت استخوان و ماهیچه کمک می‌کند.
 • امگا ۳: این اسیدهای چرب ضروری به مدیریت اضطراب، افسردگی و تثبیت خلق‌وخو و همچنین کاهش التهاب و بهبود عملکرد عصبی کمک می‌کنند.

گردآوری توسط: موسسه راهی به سوی نور

منبع:

https://thedawnrehab.com/infographic/8-herbs-to-curb-your-cravings

https://sunrisehouse.com/herbal-drugs

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25818661