جذب کمک های مردمی

موسسه راهی به سوی نور از معتادین بهبود یافته و خانواده آنان و زنان بی سرپرست که دارای مشکلات مالی و اقتصادی هستند حمایت می نماید  و چنانچه شما ، هموطن گرامی علاقمند به همراهی با ما در این حرکت خیرخواهانه هستید می توانید از راه های زیر مار را یار ویاور باشید .

کمک های نقدی :

 

از طریق واریز وجه به شماره حساب : ۲۷۲۷-۹۹۵۲-۹۹۱۱-۶۰۳۷ بانک ملی شعبه مجیدیه به نام موسسه راهی به سوی نور

 

کمک های غیر نقدی  :

 

علاقمندان و خیرین بزرگوار می توانند با اهداء کمک های غیر نقدی خود را اهم از مواد غذایی ، لوازم بهداشتی ، پوشاک، وسایل ورزشی ، وسایل خانگی نو و دست دوم و تجهیزات اداری ما را یاری نمیاند .

خدمات پزشکی، مشاوره و آموزش :

مشاورین خانواده و معلمان گرامی به منظور ارائه خدمات به بهبود یافتگان و خانواده آنان می توانند از تخصص و توانمندی های خود در امر ویزیت بیمار ، مشاوره رایگان و تدریس دوره های مختلف تحصیلی به افراد مورد نظر خدمت رسانی نمایند .

 

ارائه خدمات فنی و اداری : فناوری اطلاعات و ارتباطات ، جوشکاری ، نجاری ، برقکاری و تاسیسات از خدمات مورد نیاز موسسه می باشد که علاقمندان می توانند در این خصوص با موسسه همکاری نمایند .

 

اشتغال و کارآموزی  بهبود یافتگان و خانواده آنها :

بهبود یافتگان پس از مرحله سم زدایی و دوران نقاهت برای تأمین هزینه های زندگی خود نیازمند شغل و کسب درآمد هستند .یکی از اقداماتی که صاحبان مشاغل و حرفه ها می توانند انجام دهند این است که تخصص و حرفه خود را به بهبود یافتگان آموزش دهند و از آنها به عنوان نیروی کار استفاده کنند . با این امر خیرخواهانه امکان بازگشت بهبود یافتگان به زندگی و پاک ماندن آنها افزایش می یابد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی اهداء کمک های خود با شماره های ۴-۷۷۱۸۱۶۷۲ تماس حاصل فرمایید .

 

 

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

ساخت حساب کاربری!

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید