جمع‌آوری معتادان و ‎کارتن خواب‌های بندرعباس از حاشیه مسیل‌ها ‌

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 26 فروردین 1398 در ساعت 16 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دوشنبه 98.01.26

جمع‌آوری معتادان و ‎کارتن خواب‌های بندرعباس از حاشیه مسیل‌ها ‌

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: کارتن خواب‌ها معتادین متجاهر که در سطح شهر بندرعباس به خصوص حواشی خورها، کانال‌ها و زیر پل‌ها و … شهر ساکن بودند؛ جمع‌آوری شدند.

‌به گزارش ایسنا، اسماعیل موحدی نژاد در این خصوص ابراز کرد: با همت کارکنان شهرداری بندرعباس کارتن خواب‌ها و معتادین متجاهری که در سطح شهر بندرعباس به خصوص حواشی خورها، کانال‌ها و زیر پل‌ها و … ساکن بودند، جمع آوری شدند.

وی افزود: با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته در خصوص بارندگی‌های شدید طی روزهای آتی، نسبت به جمع آوری افراد کارتن خواب و بی خانمان که در نقاط پر خطر و معرض سیل قرار داشتند، جمع آوری شدند.

موحدی نژاد افزود: این طرح در جهت حفظ جان این افراد با توجه به پیش بینی وقوع سیلاب، در اطراف مسیل‌ها، خورها، کانال‌ها و زیر پل‌ها و … صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح ۳۵ نفر از معتادین متجاهر جمع آوری شدند و در سامان سرای شهرداری بندرعباس اسکان داده شدند و بالغ بر ۸۰ نفر دیگر نیز که اماکنی را برای سکونت داشتند نیز به بیرون از حاشیه این مسیل ها هدایت شدند.

این مقام مسئول عنوان کرد: کلیه تجهیزات و نیروهای لازم برای مدیریت هرچه بهتر بارندگی‌های شنبه و یکشنبه که تاکید شده از شدت قابل توجهی برخوردار خواهد بود، در بندرعباس در حالت آماده‌باش به سر می‌برند.

وی ادامه داد: علاوه بر نیروی انسانی، کلیه ماشین‌آلات و تجهیزات ویژه مدیریت این شرایط نیز در حالت آماده‌باش قرار دارند.

موحدی نژاد در پایان از شهروندان درخواست کرد چنانچه کارتن خواب و یا بی خانمانی را در سطح شهر بندرعباس به خصوص نقاط حادثه خیز مشاهده کردند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند.

منبع:ایسنا

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :