اعتیاد در رأس همه آسیب‌های اجتماعی قرار دارد

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 25 دی 1396 در ساعت 16 : 26 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دوشنبه 96.10.25

 

اعتیاد در رأس همه آسیب‌های اجتماعی قرار دارد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان گفت: بعد از مطالعه و رتبه بندی آسیب های اجتماعی در استان گلستان، اعتیاد و موضوع مواد مخدر در رأس همه این آسیب ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي شوراي هماهمگي مبارزه با مواد مخدر استان گلستان؛ محمود رضا روحانی فر در جلسه کمیته توسعه مشارکتهای مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: مسأله پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر اولویت اول مسئولین استان است و جا دارد همه اعضای کمیته بخصوص صدا و سیما در بحث اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر که می تواند اثرگذاری ویژه ای در جامعه داشته باشد اهتمام بورزند.
وی در ادامه با اشاره به ظرفیت گسترده شبکه های اجتماعی بیان کرد: در حال حاضر بیشترین جمعیت کشور مخاطب شبکه های اجتماعی و فضای مجازی هستند و باید از ظرفیتی به این بزرگی در حوزه اطلاع رسانی و پیشگیری از اعتیاد، بیشتر بهره گرفت.
روحانی فر خاطرنشان کرد: تا زمانیكه مبارزه با مواد مخدر مردمی و همگانی نشود، نمی‌توان انتظار کسب موفقیت در این حوزه را داشت.
وي در پايان پیرامون مبارزه با مواد مخدر همه دغدغه دارند اما با توجه به رشد فزاینده مواد مخدر صنعتی در جامعه، این مقدار کار کافی نیست و برای موضوع به این مهمی باید بیشتر کار کرده و وقت بگذاریم.

منبع: روابط عمومي شوراي هماهمگي مبارزه با مواد مخدر استان گلستان96.10.25

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :