جلسه هم اندیشی مدیران موسسه راهی به سوی نور با ریاست محترم سازمان بهزیستی کل کشور

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | ﺳﻪشنبه 30 خرداد 1396 در ساعت 16 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 96/03/28

جلسه هم اندیشی مدیران موسسه راهی به سوی نور با ریاست محترم سازمان بهزیستی کل کشور

در این جلسه صمیمانه آقای قاسم زاده مدیرعامل موسسه راهی به سوی نور ضمن تسلیت شهادت امیرالمومنین (ع) و تشکر از بذل توجه ریاست محترم سازمان ، در خصوص اقدامات انجام شده توسط موسسه به منظور تحقق وظایف مورد نظر ، طرح ها و برنامه های آینده موسسه در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد مطالبی ارائه نمودند . همچنین موانع و مشکلات موجود که موجب اخلال در انجام اهداف و برنامه های موسسه شده را مطرح و خواستار همکاری و مساعدت های بیشتر سازمان در رفع مشکلات شدند . چرا که سازمان به عنوان یک بازوی توانمند توانایی رفع پاره ایی از موانع را دارد .

سپس سرکار خانم محمدی معاونت امور بانوان موسسه ضمن تشکر از توجه جناب آقای محسنی بند پی به امور زنان اسیب دیده و بد سرپرست ، در خصوص اقدامات انجام شده در این حوزه اهم از اشتغال زایی و مهارت آموزی مطالبی ارائه داشتند. و کمبود فضا ، امکانات و اعتبارات را مانع اصلی فعالیت در این بخش دانستند و خواستار جدیت و مساعدت بیشتر سازمان در رفع این موانع شدند . و اعلام داشتند توجه به این قشر آسیب پذیر بدون شک موجب کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد .

دکتر محسنی بند پی معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کل کشور ضمن خیر مقدم به آقای قاسم زاده و هیئت همراه ، از فعالیت ها و اقدامات به عمل آمده توسط موسسه تقدیر و تشکر نمودند و اعلام داشتند زمینه همکاری با موسساتی که با توجه به ظرفیت های خود فعالیت های چشمگیری انجام دادند در برنامه کاری سازمان می باشد و تلاش خواهند نمود در جهت رفع مشکلات موسسه راهی به سوی نور با توجه به درخواست به عمل آمده همکاری و مساعدت لازم به عمل آید . و خاطر نشان کردند در نظر است از توانمندی همه موسسات فعال استفاده گردد .

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :