آخرین خبرها
خانه / موسسه راهی بسوی نور / معرفی امور شعب

معرفی امور شعب

معرفی امور شعب

موسسه راهی به سوی نور در راستای پیشگیری ،درمان و کاهش آسیب اجتماعی و ارتقاء بهداشت روانی کشور اقدام به چذب نمایندگی در سطح کشور نموده است
این نمایندگان با اجرا دستورالعمل ها و آیین نامه های موسسه که طبق پروتکل های بهزیستی و توسط اساتید مجرب روانشناس،روانپزشک و افراد همتا تدوین گردیده است زمینه بهبودی بیماران را تسریع می بخشد .
کمپ ترک اعتیاد
مرکز اقامتی درمان اعتیاد
 
معرفی امور شعب
متقاضیان نمایندگی بعد از تایید موسسه و اخذ مجوزهای لازم از بهزیستی استان می توانند از اختیارات گسترده ایی که از طریق مجوز موسسه دریافت می نمایند بهره برداری نمایند.
ایجاد و واگذاری مراکز اقامتی میان مدت(کمپ)در سطح استان-ایجاد مراکز سرپناه شبانه(شیلتر)-ایجاد مراکز گذری -ایجاد تیم امداد رسان سیار شهرستان-ایجاد مراکزMMT-ایجاد مراکز مشاوره در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و اعتیاد-برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد و برگزاری همایش بخشی از اختیارات واگذار شده به نمایندگی موسسه در سطح استان می باشد.
شایان ذکر است موسسه راهی به سوی نور به صورت پیوسته بر کلیه شعبات کشوری،بر عملکرد شعبات طبق پروتکل  و دستورالعمل های موسسه نظارت خواهد داشت

درباره‌ی موسسه راهی بسوی نور

همچنین ببینید

کمپ ترک اعتیاد

خدمات بستری بیماران مبتلا به اعتیاد در مرکزاقامتی

مرکزاقامتی روش درمان اعتیاد در مرکز اقامتی راهی به سوی نور با مجوز رسمی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *